Prokuratora Okręgowa w Siedlcach od końca 2016 r. nadzoruje śledztwo dotyczące zorganizowanej grupy przestępczej, której celem było urządzanie i prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. Obecnie śledztwem tym objętych jest ponad 40-u podejrzanych. 
Dotychczasowe ustalenia śledztwa wykazały, iż członkowie grupy organizowali i prowadzili gry na automatach na terenie niemal całego kraju, bez posiadania stosownych zezwoleń w lokalach, nie będących kasynami.
W wyniku ostatnich działań Prokuratury Okręgowej w Siedlcach, Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji i Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego, wspieranych przez funkcjonariuszy z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Stołecznej Policji, Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach oraz Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Hrebennem przeprowadzonych w dniach 21-23 marca 2018 roku na terenie województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego i lubelskiego zatrzymano, a następnie doprowadzono do Prokuratury Okręgowej w Siedlcach kolejne 22 osoby związane z tym procederem. Jak się okazało jednym z zatrzymanych był 32-latek poszukiwany listem gończym, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie czynności prowadzonych na terenie Warszawy i Siedlec zlikwidowano cztery lokale z nielegalnymi maszynami do gier o niskich wygranych. W wyniku przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez podejrzanych oraz lokali z automatami do gier zabezpieczono m.in. 31 sztuk automatów do gier. Nadto na poczet przyszłych kar zabezpieczone zostało mienie ruchome podejrzanych (samochody, zegarki oraz środki pieniężne).
W Prokuraturze Okręgowej w Siedlcach zatrzymanym przedstawiono zarzuty uczestniczenia w działalności zorganizowanej grupy przestępczej, nielegalnego organizowania i prowadzenia gier na automatach, a niektórym spośród zatrzymanych również  prania brudnych pieniędzy.
Sąd Rejonowy w Siedlcach uwzględnił wnioski Prokuratora Okręgowego w Siedlcach o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 3 podejrzanych. Pozostali podejrzani zostali objęci dozorem Policji, zakazem kontaktowania się ze współpodejrzanymi, zakazem opuszczania kraju oraz poręczeniami majątkowymi w kwotach od 10.000 zł.